Adana Habercisi

PidebyPide yeni lezzetiyle Adana Optimum’da açılıyor!

PidebyPide yeni lezzetiyle Adana Optimum’da açılıyor!
117 views
21 Ağustos 2019 - 22:55

Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, yeni şube yatırımlarıyla büyüme hamlesine devam ediyor. PidebyPide, 23 Ağustos Cuma günü Adana Optimum AVM’de kapılarını açacak yeni şubesinde Adanalı konuklarını ağırlayacak. Menü seçeneklerini her geçen gün zenginleştiren PidebyPide, yeni lezzeti By Adana’yı da ilk kez Optimum şubesinde müşterileriyle buluşturacak.

Lezzetli pideleri ile öne çıkan ve menülerinin çeşitliliği ile göz dolduran PidebyPide, Adana’daki yeni restoranını Optimum AVM’de açmaya hazırlanıyor. 23 Ağustos’ta hizmete girecek yeni PidebyPide restoranı, PidebyPide’nin Türkiye genelindeki 37.şubesi olacak. PidebyPide, aynı zamanda yeni şubesinde misafirlerini sürprizle karşılıyor. PidebyPide’nin en yeni ürünü By Adana, Türkiye’de ilk kez Optimum AVM restoranında sunuluyor. “Pidenin en Adanalı hali” By Adana, kendine özgü eşsiz lezzetiyle damaklarda iz bırakacak.

Taze taze hazırlanıp pişirilen, bol malzemeli ve doyurucu ürünleri ilemisafirlerini ağırlayan PidebyPide,fırından yeni çıkmış çıtır çıtır, incecik hamuruyla konuklarına enfes bir tat sunuyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin her köşesinde büyümeyi planlayan PidebyPide, leziz pidelerinin yanı sıra künefe ve “by bomba” tatlılarıyla da lezzet tutkunları ile buluşuyor.

KÖŞE YAZARLARI

Copyrights © 2019 Adana Habercisi Gazetesi Bütün hakları Saklıdır.