Adana Habercisi

KARATAŞ BELEDİYESİ’DEN MASKE ÜRETİMİ

KARATAŞ BELEDİYESİ’DEN MASKE ÜRETİMİ
51 views
29 Mart 2020 - 18:35

Karataş Belediyesi Corona Virüsü sebebi ile piyasada bulmakta zorlanılan ve fiyatının çok üzerinde satılan maskelerin üretimi için Karataş Kaymakamlığı ve Adana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile üretime başladı.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz;  “Zor günlerde vatandaşlarımızın mücadeleye destek vermesi bizleri çok mutlu etti. İlçe halkımızın virüs ile mücadele çalışmalarımıza araç ve ekipmanlarının yanı sıra hizmet noktasında da ekiplerimize destek veriyorlar.” diyerek şöyle konuştu:

“Karataş Kaymakamlığımızın iş gücü, Karataş Belediyemizin ve Adana Büyükşehir Belediyesi’nin malzeme desteği ile daha korunan bir Karataş yaratmak maksadıyla maske üretimine başlayarak halkımızın sağlığı için çaba gösteriyoruz. Corona virüsü karşısında aldığımız her önlem bizi bir adım daha hastalıktan uzaklaştıracağı düşüncesi ile personel ve ekipmanlarımız seferber edilmiş durumdadır. Bizler sizlerin sağlığı için elimizden gelen gayreti gösterir iken değerli halkımızdan tek istediğimiz bireysel izolasyonlarını sağlayarak evlerinde kalmaları ve Virüs’ün yayılmasını önlemek için alınacak tedbirleri dikkate alarak durumun ciddiyetini önemsemeleridir. “

KÖŞE YAZARLARI

Copyrights © 2019 Adana Habercisi Gazetesi Bütün hakları Saklıdır.