Adana Habercisi

KARALAR ROTARY KULÜBÜNDE KONUŞTU

KARALAR ROTARY KULÜBÜNDE KONUŞTU
173 views
03 Temmuz 2019 - 20:22

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Rotary Kulübü’nün toplantısına konuşmacı olarak katıldı.

Seyhan Rotary Kulübü’nün konuğu olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Büyükşehir Belediyesi olarak ortak ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Divan Oteli’nde düzenlenen toplantıya Guvernör Yardımcısı Mustafa Şendağ, kulüp kurucu başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp üyeleri katıldı. Seyhan Rotary Başkanı Serdar Mart ‘’Geçtiğimiz hafta devraldığımız başkanlıkla ilk toplantımızı Zeydan Karalar ile yapmak istedik, oda bizi kırmayarak toplantımıza katıldı ve bizlerle birlikte oldu. Yoğun programına rağmen toplantımıza katıldığı için başkanımıza teşekkür ediyoruz.  Adana Büyükşehir Belediyesi ile ortak projelerde de yer almak istiyoruz” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise yapacakları ve uygulayacakları belediyecilikten bahsetti. Karalar, “5 yıl Seyhan Belediyesi’nde başarılı bir belediyecilik geçirdiğimize inanıyoruz ve bu tecrübe ile Adana Büyükşehir Belediyesi olarakta elimizden geleni yapıp tüm zorluklara rağmen bunları aşacağız. Bunu da ekibimizle, şehrin ileri gelenleri ile sivil toplum örgütleri ile kısacası tüm Adanalılarla bunu yapmak istiyoruz ve yapacağızda. Ayrıca bizden destek isteyen Adana için bir şeyler yapmak isteyen herkesinde yanın da olacağız. Bunlardan biride Rotaryler. Seyhan Rotary Kulübü’nün yaptığı projelere elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyrights © 2019 Adana Habercisi Gazetesi Bütün hakları Saklıdır.