Adana Habercisi

CEYHAN’DA İTTİFAKI ADAY CHP’DEN I HÜLYA ERDEM

CEYHAN’DA İTTİFAKI ADAY CHP’DEN I HÜLYA ERDEM
51 views
03 Nisan 2020 - 19:37

Yüksek Seçim Kurulu tarafından mazbatası iptal edilen CHP’li Ceyhan İlçe Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın yerine meclis üyelerinden halen başkan yardımcılığı görevini yürüten Hülya Erdem’im Millet İttifakı adayı olarak açıklandı. Ceyhan Belediye Meclisinin Pazar günü toplanarak yeni Belediye Başkanını seçmesi bekleniyor.

Ceyhan Belediyesi Kültür Evi’nde bir araya gelen Ceyhan Belediyesi’nin CHP ve İyi partili 19 meclis üyesi, İttifak partilerinin ilçe başkanları ve yöneticileri ile bir araya gelerek seçimlerin  pazar günü yapılmasını ve planlanan meclis belediye başkanlığı seçimi için ortak hareket edilmesini kararlaştırdı. Kadir Aydar’ın mazbatasının iptalinin ardından güç birliğini devam ettiren Millet İttifakı meclis üyeleri Ceyhan halkının sosyal projeleri ve Ceyhanspor Başkanlığı ile yakından tanıdığı Hülya Erdem ile yola devam kararı aldı.

 Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın mazbatasının iptal edilmesinin ardından Millet İttifakı’nın güç birliğini arttırdığını belirten meclis üyeleri; “Bu olaydan sonra birlik ve beraberliğimiz daha çok artmıştır. Millet İttifakı olarak bizler daha çok kenetlendik. Pazar günü bu birlikteliği tüm Ceyhan’a göstereceğiz. Ceyhanlı hemşehrilerimiz hiç meraklanmasın. Bizler biriz ve beraberiz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyrights © 2019 Adana Habercisi Gazetesi Bütün hakları Saklıdır.