Adana Habercisi

Arı Maya Güldürdü, Düşündürdü, Eğlendirdi

Arı Maya Güldürdü, Düşündürdü, Eğlendirdi
122 views
03 Eylül 2019 - 19:23

Arı Maya Güldürdü, Düşündürdü, Eğlendirdi

Alışverişin, eğlencenin, kültürel ve sportif etkinliklerin Adana’daki adresi Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, TRT Çocuk kanalının sevilen kahramanları Arı Maya ve arkadaşı Willy’i konuk ediyor.

Yaz tatili boyunca çocuklara yönelik bir çok etkinlik düzenleyen, huzurlu, ferah ve aydınlık ortamında Adanalı miniklerin kaliteli vakit geçirmelerini sağlayan Optimum AVM’de çocuklar çizgi kahramanlar Arı Maya ve Willy ile tanıştı.

Arı Maya ve Willy, Optimum’un etkinlik alanında kurulan dev arı kovanının etrafında sergiledikleri sahne şovları, danslar, oyunlar, bilmeceler ve hikayelerle çocukları büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. 

Arı Maya ve arkadaşı, yaz tatilinin son günlerini renklendirmek isteyen minik ziyaretçilerin hayal dünyalarına yepyeni bir pencere açıyor. 

Arı Maya ve Willy eğlence şovlarının yanı sıra, her gün 14:00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde gerçekleştirilen seansların ardından minik hayranlarıyla fotoğraf çektirerek, en güzen çocukluk anılarını ölümsüzleştiriyor. 

Optimum Club üyelik formunu dolduran ziyaretçilerin çocuklarının ücretsiz katılacağı etkinlik 8 Eylül Pazar gününe kadar her gün 3 seans olarak gerçekleştirilmeye devam edecek

KÖŞE YAZARLARI

Copyrights © 2019 Adana Habercisi Gazetesi Bütün hakları Saklıdır.